Usługi

Firma Krupinski Cranes oferuje

SERWIS

Krupinski Cranes oferuje obsługę klienta przedsprzedażową i posprzedażową.

Pomożemy skompletować żuraw do najbardziej wymagających zadań, zapewniamy dostęp do części zamiennych, doradzamy klientowi nie tylko przy zakupie, ale też przy montażu oraz późniejszych problemach technicznych. Każdy żuraw w standardzie posiada dwuletnią gwarancję, która zapewnia wsparcie, serwisowanie oraz obsługę posprzedażową.

SYSTEM "KR ONLINE® " i "KR ONLINE SERWIS® "

Każdy nasz żuraw opcjonalnie może być wyposażony w system zdalnego serwisu, który pozwoli na zdiagnozowanie problemów, podanie źródła usterek oraz wskazówek pozwalających na ich eliminację. System pozwala również na uaktualnienie oprogramowania żurawia oraz sprawdzenie historii jego pracy. Przez pierwszy rok pracy od zakupu żurawia sprawdzimy wszystko za naszych klientów. Zanim wyślesz serwis – zadzwoń do nas.

DZIAŁ PROJEKTOWANIA

Znajdziemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie w zakresie posadowienia, kotwienia lub adaptacji standardowych rozwiązań do potrzeb nietypowej inwestycji. Obliczymy resurs lub wykonamy opinię techniczną.

Montaż żurawi, naprawy i przeglądy specjalne

Oferujemy kompleksowe usługi montażowe, napraw i przeglądów – przy zakupie żurawia zgłoś potrzebę montażu, a zmontujemy żuraw za Ciebie. W przypadku napraw, usterek czy nietypowych jak i standardowych przeglądów zadzwoń do nas – nasz dział serwisowy wykona wszystko za Ciebie.

Resurs

Nasze żurawie wyposażone są w system, który sam liczy resurs maszyny. Resurs jest liczony zgodnie z nowymi przepisami, zatem klient nie musi sam kontrolować przepracowanych godzin żurawia.