Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Krupiński Cranes

Firma Krupinski Cranes Sp. z o.o. jest bardzo nowoczesnym i jedynym producentem żurawi wieżowych w Polsce. Główny pomysłodawca, Jacek Krupiński, dając pomysł i unikalne rozwiązania zaprosił do projektu osoby, które budują sukces firmy.

Dostarczamy klientom wysokiej jakości żurawie w rozsądnej cenie, stosując sprawdzone, niezawodne i nowoczesne rozwiązania, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających odbiorców. Znając Polskie i Europejskie place budów wiemy, że nasze żurawie sprostają nie tylko oczekiwaniom klientów, ale też wyzwaniom, jakie czekają na nowoczesnym placu budowy. Oferujemy najwyższy komfort pracy dla operatorów. Znajomości Polskiego i Europejskiego rynku, dają nam duże możliwości rozwoju. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży mamy nie tylko wiedzę i świadomość o odpowiedzialności żurawi na budowie, ale też zaufanie klientów.

Poza działem inżynieringu, który zajmuje się projektowaniem i obliczaniem stateczności naszych żurawi, posiadamy również dział serwisowy, który jest w stanie poprzez nowoczesne rozwiązania, pokierować klienta do źródła usterki ON-LINE.

Firma Krupiński Cranes realizuje projekty unijne, które nie tylko pozwolą na wprowadzenie na rynek nowoczesnego żurawia, ale również na innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają nasze produkty. Dofinansowania unijne pozwalają nam na przetestowanie nowych rozwiązań w warunkach laboratoryjnych oraz na gotowym prototypie, tak aby być pewnym danego rozwiązania, zanim trafi ono do naszych klientów.

W niedalekiej przyszłości nasza firma będzie produkowała żurawie wieżowe w nowoczesnej, zrobotyzowanej fabryce, jednej z najnowocześniejszych w branży.

Daniel Gwóźdź – prezes zarządu, pracuje ponad 20 lat w branży żurawi wieżowych. Przez ten okres pracował po stronie naszych obecnych klientów, wynajmując, kupując, zarządzając flotą  i serwisem dużej firmy rentalowej. Robię wszystko by spełnić oczekiwania naszych klientów i dostarczyć produkt wysokiej jakości, który przez wiele lat będzie pracował bezawaryjnie.

Jacek Krupiński – główny pomysłodawca oraz konstruktor, od ponad 30 lat pracuje w branży żurawi budowalnych. Pracował dla największych producentów żurawi na świecie oraz zaprojektował i skonstruował kilkadziesiąt żurawi.

Maciej Mongird – wiceprezes zarządu, dyrektor finansowy, absolwent studiów MBA z 16-letnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami z różnych branż, zarówno handlowych jak i produkcyjnych.

Daniel Gwóźdź

Jacek Krupiński

Maciej Mongird 

Nasze wartości

Wiedza i doświadczenie

Znając branżę budowlaną jesteśmy w stanie stworzyć żuraw, który sprosta każdej budowie, doświadczenie pozwoli na skonfigurowanie żurawia wieżowego dla najbardziej wymagającego klienta.

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania

Stawiamy na nowoczesność i sprawdzone rozwiązania, dzięki temu nasze żurawie nadążają nad tempem rozwoju technologicznego branży oraz ułatwiają pracę na dzisiejszych budowach

Prace badawcze i rozwój

Wdrażamy na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania, sprawdzane w warunkach laboratoryjnych oraz rzeczywistych na stworzonych prototypach, dzięki którym jesteśmy pewni naszych realizacji. Ze świeżym spojrzeniem realizujemy pomysły i rozwiązania, które nie są jeszcze oferowane przez naszą konkurencję.

Nasza przykładowa realizacja

Film